KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14246265
nr 1424 6265
Blandteknik
De Paola. Signerad, blandteknik, duk, 49x69cm, yttermått inklusive ram: 52x72cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 20:56:34
5/10 16:47:35
5/10 22:57:03